اپل قصد عرضه آیفون نانو را در سال ۲۰۱۱ داشت!

اپل قبل از اینکه آیفون SE و آیفون ۱۲ مینی را روانه بازار کند، روی آیفون نانو کار می‌کرده است. در سال ۲۰۱۱ شایعاتی مبنی بر کار اپل روی آیفون نانو منتشر شد اما هرگز چنین محصولی روانه بازار نگردید. حالا ایمیل‌های استیو جابز، بنیان گذار و مدیر عامل سابق این کمپانی، نشان می‌دهد که اپل روی آیفون نانو کار می‌کرده است.

در این ایمیل مشخص شده که آیفون نانو در دستور کار جلسه استراتژی شرکت قرار گرفته است. با این حال هیچ جزئیاتی در مورد خود دستگاه گفته نشده است. در این ایمیل به اسم جانی، طراح اپل نیز اشاره شده که احتمالا قرار بوده مدل یا رندرهای این دستگاه را به حضار جلسه نمایش دهد.

همچنین بخوانید:

در این ایمیل به یک آیفون ارزان قیمت بر اساس آیپاد تاچ برای جایگزینی آیفون ۳GS نیز اشاره گردیده است. البته مشخص نیست که منظور از این جمله همان آیفون نانو می‌باشد یا محصول دیگری نیز مورد بحث بوده است. واژه نانو را قبلا در سری آیپاد شاهد بوده‌ایم و نشان از کوچک بودن محصول تولیدی دارد، مانند واژه مینی که در کنار آیفون ۱۲، آیپد و هوم پاد استفاده می‌شود.

در ایمیل دیگری از استیو جابز، به یک محصول به نام سوپر نانو نیز اشاره شده که احتمالا نسخه ارتقا یافته آیپاد نانو بوده است. مانند iPhone Nano، این محصول نیز هرگز معرفی نشد.

در آن زمان اندازه صفحه نمایش آیفون ۳.۵ اینچ بود و مشخص نیست که مدل نانو با چه اندازه‌ای تولید می‌شد!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.