دو مهندس سابق مرسدس ، در اپل استخدام شدند

از چند سال پیش ما با شایعات در رابطه با پروژه تایتان روبرو بودیم. با وجود اینکه گاها اخبار منفی در مورد تولید خودرو اپل منتشر می‌شد، اما هرگز اپل از این پروژه دست نکشید. اینجا هم یک تایید دیگر برای کار اپل روی تولید خودرو داریم. طبق گزارش جدید، اپل دو مهندس را برای پیوستن به «گروه پروژه‌های ویژه» استخدام کرده است. جالب اینجاست که هر دو فرد استخدامی جدید، قبلا با کمپانی خودروسازی مرسدس کار می‌کردند و احتمالا به تیم پروژه تایتان اپل ملحق گردند.

بر اساس این گزارش، دکتر آنتون اوسلمان تا آگوست سال جاری در مرسدس به عنوان مهندس توسعه فرمان این شرکت مشغول به کار بوده است. این مهندس سابق مرسدس ، اکنون در اپل مهندس طراحی محصول می‌باشد. دکتر اوسلمان قبلا در پورشه نیز مشغول به کار بوده است.

همچنین بخوانید:

در حال حاضر اطلاعات زیاده در مورد پروژه تایتان یا خودرو اپل وجود ندارد. این یکی از مخفی‌ترین پروژه‌های کمپانی است و با وجود اینکه اپل مدت نسبتا زیادی روی آن کار کرده، به طور شگفت انگیزی اطلاعات به بیرون درز نکرده‌اند. ما به تازگی در گزارش دیگری داشتیم که اپل برای تولید خودرو در سال ۲۰۲۴ به سراغ تامین کنندگان رفته است. قبل از آن هم شنیده بودیم که معاون فناوری اپل، کوین لینج که بیشتر به خاطر کار روی اپل واچ شناخته شده می‌باشد، به تیم پروژه تایتان پیوسته است.

تقریبا تمام شایعات در رابطه با زمان تولید و موارد مشابه است، و ما هیچ درکی از طراحی، قابلیت‌ها مشخصات فنی و … خودرو اپل نداریم.

از طريق MacRumors
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.