هدست واقعیت افزوده اپل در سال ۲۰۲۲ رونمایی می‌شود

مینگ-چی کو، تحلیلگر معتبر اپل معتقد است که اپل اولین هدست واقعیت افزوده خود را در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ معرفی خواهد کرد. عرضه هدست واقعیت افزوده از سوی اپل یک قدم مهم خواهد بود و اپل را بیشتر به سمت اپل گلس سوق می‌دهد.

دیجی تایمز نیز در گزارشی زمان معرفی و عرضه هدست واقعیت افزوده اپل را در سال ۲۰۲۲ اعلام کرده است. مینگ-چی کو، به تازگی گفته که هدست واقعیت افزوده اپل در سه ماهه دوم سال آینده میلادی معرفی می‌شود. کو از هدست اپل به عنوان یک HMD یا نمایشگر سربند یاد می‌کند.

انتظار می‌رود هدست اپل دارای ۱۵ دوربین باشد و با قیمتی معادل ۱۰۰۰ دلار وارد بازار گردد. وزن هدست اپل احتمالا بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم خواهد بود. اولین هدست اپل روی ارائه تجربه واقعیت افزوده و مجازی تمرکز خواهد داشت اما نسل بعدی که اپل گلس خواهد بود، بیشتر روی واقعیت افزوده تمرکز دارد. انتظار می‌رود که اپل برای اولین نسل هدست خود از صفحه نمایش micro-OLED سونی استفاده کند.

بسیاری از تحلیلگران رویداد WWDC 2021 را برای معرفی هدست واقعیت افزوده اپل پیش بینی می‌کردند اما این اتفاق نیفتاد و ما هیچ محصول سخت افزاری را در رویداد سالانه توسعه دهندگان اپل شاهد نبودیم.

البته گمانه زنی‌هایی نیز به معرفی و عرضه این محصول در اواخر سال جاری میلادی اشاره دارند. آیا منتظر هدست واقعیت افزوده و مجازی اپل می‌باشید؟ تا چه قیمتی حاضر به خرید این محصول هستید؟ در بخش نظرات با ما همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.