بهترین بازی و برنامه های آیفون و آیپد در سال ۲۰۲۱

با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۱ ، اپل بهترین بازی و برنامه‌های آیفون و آیپد را معرفی کرد. Toca Life World به عنوان برترین اپلیکیشن سال آیفون انتخاب شد. عنوان برترین اپلیکیشن سال آیپد نیز به LumaFusion رسید که یک ویرایشگر ویدویی است.

برنامه Craft که برای ویرایش یادداشت است، برنده جایزه بهترین اپلیکیشن مک شد. Myst نیز که یک بازی ماجراجویی گرافیکی می‌باشد، عنوان بازی سال مک را از آن خود نمود.

تیم کوک، مدیر عامل اپل در این بار گفت:

توسعه دهندگانی که در سال ۲۰۲۱ برنده جوایز اپ استور شده‌اند، انگیزه و دیدگاه خود را برای ارائه بهترین برنامه و بازی‌های سال به کار گرفته‌اند، و خلاقیت و اشتیاق میلیون‌ها کاربر را در سراسر جهان برانگیخته‌اند.

بهترین‌های هر دسته بندی در ادامه درج شده است:

اپل سال گذشته بخش جدیدی را به جوایز خود به عنوان ترند سال اضافه کرد. ویراستارهای اپ استور «اتصال» را به عنوان ترند برتر ۲۰۲۱ معرفی کردند. این بخش از بازی و برنامه‌هایی که افراد را به روش‌های مختلف به یکدیگر مرتبط می‌کردند، تقدیر می‌نماید. این لیست شامل بازی چند نفره Among Us!، برنامه دوستیابی Bumble، برنامه طراحی Canva، برنامه معرفی رستوران سیاه پوستان EatOkra و برنامه زن محور Peanut است.

اپل از سال ۲۰۲۰ شروع به دادن یک لوح به برندگان اپ استور کرد. این آیکون اپ استور از آلومینیوم ۱۰۰ درصد بازیافتی ساخته شده که در تولید محصولات اپل استفاده می‌گردد. نام برنده نیز در این جایزه هک شده است. اپل امسال نیز همین کار را انجام می‌دهد.

از طريق اپل
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.