اولین باگ اپل واچ سری ۷ : ناپدید شدن آیکون‌ها

اپل واچ سری ۷ به تازگی به دست کاربران رسیده و اولین باگ آن نیز پدیدار گرده است. یک توسعه دهنده iOS و Mac به نام جیمز تامسون در حساب توییتر خود اعلام کرده که اپل واچ سری ۷، برخی از آیکون اپلیکیشن‌ها را نمایش نمی‌دهد. این مشکل در مدل‌های دیگر اپل واچ وجود ندارد و در شبیه سازی سری ۷ در برنامه Xcode نیز مشخص نمی‌گردد.

تامسون توسعه دهنده اپلیکیشن‌هایی مانند Pcalc و Dice است و مشکل را از سمت خودش برطرف کرده است. در حال حاضر با حذف اپلیکیشن و نصب مجدد آن، آیکون نمایش داده می‌شود. یا می‌توانید نمایش را به صورت لیستی کنید، در صورتی که آیکون همچنان نمایش داده نمی‌شود، اما حداقل نام اپلیکیشن‌ها را می‌بینید.

همچنین بخوانید:

شاید بتوان صفحه نمایش بزرگتر را مظنون شماره یک این مشکل دانست. اپل در سری ۷ یک میلی متر اندازه اپل واچ را نسبت به نسل قبلی افزایش داد. این کار تعداد پیکسل‌های بیشتری را در صفحه نمایش اپل واچ به همراه دارد. از آنجایی که مشکل در سایر مدل‌های اپل واچ وجود ندارد، به احتمال زیاد مسئله همان صفحه نمایش بزرگتر است که در هر دو مدل ۴۱ و ۴۵ میلی متری اپل واچ سری ۷ دیده می‌شود.

سال ۲۰۱۸ نیز با عرضه اپل واچ سری ۴، کاربران با اپلیکیشن‌ها به مشکل خوردند. برنامه‌های ۳۲ بیتی در صورتی ک اپل واچ سری ۴ به آیفون ۶s متصل بود، لود نمی‌شدند. در نهایت توسعه دهندگان مجبور شدند که نسخه جدیدی از اپلیکیشن‌های خود را عرضه کنند. در حال حاضر نیز مشخص نیست که توسعه دهندگان مجبور می‌شوند از سمت خود تغییر دهند یا اپل باگ را از طریق سیستم عامل برای اپل واچ سری ۷ رفع می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.