تصاویر منتشر شده از قالب آیپد مینی ۶ ، تغییرات زیادی را نشان می‌دهد

به تازگی عکس قالب آیپد مینی ۶ به بیرون درز کرده و نماینگر تغییرات مختلف در طراحی این دستگاه است. تایید صحت این تصویر در حال حاضر امکان پذیر نیست اما با آنچه که شایعات از آیپد مینی ۶ می‌گویند، مطابقت دارد.

این قالب آلومینیومی آیپد مینی ۶، یک برش بسیار بزرگ را برای دوربین عقب دارد. همچنین محل قرار گیری دکمه‌های کنترل صدا و پاور مشخص است. دکمه هوم حذف شده و منبع این تصاویر ادعا کرده، اپل سنسور تاچ آیدی را به دکمه پاور منتقل می‌کند، دقیقا مانند کاری که با آیپد ایر ۴ انجام داد.

همچنین بخوانید:

حاشیه‌های صفحه نمایش در چهار طرف مشابه یکدیگر هستند، با این حال نمی‌تواند اندازه دقیق آن‌ها را متوجه شد. به نظر می‌رسد که طراحی این آیپد از سری آیفون ۱۲ و آیپد ایر ۴ الهام گرفته شده است، که لبه‌هایی صاف دارند.طبق اطلاعات منتشر شده قبلی، آیپد مینی ۶ با طراحی باریک‌تر، پورت USB-C و صفحه نمایش بزرگتر همراه است.

اپل امسال آیپد پرو را با تراشه M1 معرفی کرد. با توجه به قیمت نسبتا پایین آیپد مینی ۶، احتمالا شاهد تراشه A13 یا A14 در این دستگاه خواهیم بود. با این حال آیپد مینی ۶ نسبت به نسل قبلی خود یک پیشرفت بزرگ محسوب خواهد شد.

همچنین انتظار می‌رود که اپل از نسل نهم آیپد خود در سال جاری رونمایی کند که البته اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است.

از طريق Techordo
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.