ایرپاد ۳ در ۲۰۲۱ و ایرپاد پرو ۲ در ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

گزارش جدید بلومبرگ به جزئیات برنامه‌های کمپانی اپل برای ایرپاد پرداخته است. اپل در حال کار روی ایرپاد ۳ است که طراحی مشابه ایرپاد پرو فعلی دارد.

در این گزارش آمده است که ایرپاد ۳ با یک قاب جدید و بدنه کوتاه‌تر همراه است. ابتدا شایعه شده بود که ایرپاد جدید در ماه مارس رونمایی می‌شود که این اتفاق رخ نداد. سپس شایعه شد که در رویداد Spring Loaded شاهد ایرپاد جدید خواهیم بود، که در این رویداد هم خبری از ایرپاد نبود.

تغییرات بزرگ برای ایرپاد در ایرپاد پرو ۲ رخ می‌دهند که در سال ۲۰۲۲ رونمایی می‌گردد. ایرپاد پرو ۲ با سنسورهای حرکتی همراه است که برای ردیابی تمرینات ورزشی کاربرد دارد. اپل در حال کار روی طراحی جدیدی است که با آن، ایرپاد پرو ۲ کوچکتر و بدون ساقه می‌باشد. این طراحی شبیه به هندزفری Beats Studio Buds که اخیرا تصاویر آن به بیرون درز کرده است.

این گزارش همچنان جزئیاتی را در مورد ایرپاد مکس اپل داده است. این محصول در ابتدا به خاطر قیمت نسبتا بالا و اشکالات مورد انتقاد قرار می‌گرفت که البته در حال حاضر رفع شده‌اند. اپل در حال حاضر روی نسل دوم ایرپاد مکس کار نمی‌کند اما ممکن است در آینده شاهد رنگ‌های جدید برای این هدفون رده بالای اپل باشیم.

گورمن که نویسنده این گزارش در بلومبرگ است، همچنین گفته که اپل روی یک بلندگوی هوم پاد با صفحه نمایش کار می‌کند. ما در حال حاضر نمایشگرهای هوشمند مختلفی را در بازار داریم. افزودن یک نمایشگر به اسپیکر هوشمند اپل می‌تواند تعامل را با دستیار صوتی آن، بسیار مفیدتر کند. دستگاه دیگری نیز در حال تولید است که اپل تی‌وی، هوم پاد و دوربین را در کنار هم دارد.

از طريق بلومبرگ
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.