هفته آینده ایرپاد ۳ و اپل موزیک Hi-Fi رونمایی می‌شوند

طبق یک شایعه جدید، اپل هفته آینده در تاریخ ۲۸ اردیبهشت نسل سوم ایرپاد را در کنار اپل موزیک Hi-Fi رونمایی می‌کند.

این شایعه از سوی لوک میانی، یوتیوبر مشهور مطرح شده است که ایرپاد ۳ و اپل موزیک Hi-Fi در یک کنفرانس مطبوعاتی معرفی می‌شوند. شایعه اضافه شدن کیفیت بالاتر پخش به اپل موزیک در حدود یک ماه پیش در اینترنت مطرح شد. از آن زمان طبق چند شایعه و نتایج یافته شده در نسخه آزمایشی iOS 14.6، این مسئله تایید شده است. همچنین ما شایعه‌ای از سوی منابع دیگر مبنی بر رونمایی از ایرپاد ۳ و اپل موزیک Hi-Fi در هفته آتی داشتیم.

از آنجایی که اپل موزیک Hi-Fi در کنار نسل سوم ایرپاد معرفی می‌شود، احتمالا با یکدیگر سازگار هستند. باید دید که آیا اپل پشتیبانی از فناوری پخش بالاتر Hi-Fi را به ایرپاد پرو نیز اضافه می‌کند یا خیر. این شرکت اخیرا یک به روزرسانی برای ایرپاد منتشر نموده که هیچ تغییری برای آن ذکر نکرده است.

گوگل قرار است کنفرانس سالانه توسعه دهندگان خود، I/O را در ۲۸ اردیبهشت برگزار کند. معرفی ایرپاد ۳ و اپل موزیک Hi-Fi در همان روز می‌تواند کمی تمرکز را از رویداد گوگل کم کند.

انتظار می‌رود نسل سوم ایرپاد طراحی شبیه به ایرپاد پرو داشته باشد. همچنین بهبود کیفیت صدا و مقاومت در برابر آب سایر تغییرات پیش بینی شده هستند. برای تمایز بین مدل پرو و معمولی، این محصول قابلیت حذف نویز فعال را نخواهد داشت.

ابتدا گفته میشد که نسل سوم ایرپاد در ماه مارس و در کنار آیپد پرو ۲۰۲۱ معرفی می‌شود. سپس شایعه شد که اپل رونمایی از آن را به نیمه دوم سال ۲۰۲۱ موکول کرده، اگرچه شایعات جدید خلاف این را نشان می‌دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.