AdventureQuest 3D

اگر به دنبال یک بازی نقش آفرینی MMO هستید که بتوانید با همه دوستانتان بازی کنید مطمئنا AdventureQuest 3D یکی از بهترین گزینه‌های شما است. این بازی پشتیبانی بین پلتفرمی اندروید، iOS و کامپیوتر را ارائه می‌دهد. یعنی شما می‌توانید با هر کسی بازی کنید و مهم نیست که آن فرد آیفون داشته باشد یا اندروید و یا حتی یک کامپیوتر!

ایده بازی AdventureQuest 3D از یک بازی فلش دو بعدی شروع گردید. سعی شد با حفظ المان‌های خاطره انگیز، یک بازی با گرافیک بالا تولید شود که نتیجه کار همین بازی است. گرافیک بازی ما رو کمی به یاد World of Warcraft می‌‎اندازد که البته شیبی کارتونی دارند. AdventureQuest تمام مواردی که در بازی‌های آنلاین گسترده یافت می‌شود را ارائه می‌دهد؛ از جمله کاوش، حمله، ویژگی‌های اجتماعی و جنگ‌های رو در رو.

یک قهرمان منحصر بسازید؛ شما در AdventureQuest 3D می‌توانید قهرمان خود را شخصی سازی کنید تا به انیمه مورد نظرتان شبیه شود. امکان شخصی سازی چهره، مهارت‌ها، شمشیر، زره پوش، دستکش، چکمه و … وجود دارد.

شما می‌توانید در نقش‌های جنگجو، جادوگر، شورشی، نینجا، قاتل اژدها، ساحره، پهلوان، دزد درایی، تکاور و … در این بازی حضور داشته باشید. حتی می‌توانید برای سفر سریع به پرندگان، اژدها و موجودات دیگری تبدیل شوید.

شما می‌توانید بازی AdventureQuest 3D را به صورت رایگان از اپ استور دریافت نمایید. همچنین تصاویر و تریلر بازی در ادامه قابل مشاهده است.

ورژن: ۱.۷۰.۱

حجم: ۲۰۹.۳ مگابایت

سازگاری: نیاز به iOS 10 و بالاتر. ساگار با آیفون، آیپاد و آیپد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.