ویدیو اپل برای معرفی ویژگی‌های جدید مموجی در iOS 13

اپل در کنفرانس WWDC ۲۰۱۹ خود که به تازگی برگزار شده، از iOS 13 و ویژگی‌های جدیدش رونمایی کرد. این کمپانی یک ویدیو جالب را برای معرفی ویژگی‌های جدید مموجی نمایش داد. مموجی‌ها همان اموجی‌های متحرک قابل شخصی سازی هستند که می‌توانید در مکان‌های مختلف همانند مسیج از آن‌ها استفاده کنید.

در این ویدیو اپل از صدا و مموجی دسی پرکینز و پاتریک استارر استفاده کرده که در حیطه آرایش بانوان بسیار شناخته شده هستند. این دو قابلیت‌های جدید مموجی در iOS 13 همانند آرایش و لوازم فشیون جدید را توضیح می‌دهند و می‌گویند که چگونه یک مموجی زیبا داشته باشید. در این ویدیو امکان اعمال سایه چشم و رژ لب در رنگ‌ها و میزان‌های مختلف نمایش داده می‌شود.

در iOS 13 کاربران می‌توانند حلقه بینی، لب و گوش را اضافه کنند و حتی امکان سوراخ کردن زبان نیز وجود دارد. با مموجی iOS 13 شما می‌توانید فاصله بین دندان‌ها را نیز تغییر دهید و یا نگین دندان بگذارید. همچنین مجموعه جدید کلا‌ه‌ها، گوشواره‌ها و عینک‌ها در این ویدیو نمایش داده می‌شوند.

قطعا این یک ویژگی حیاتی نیست اما بسیار سرگرم کننده است و اگر کمی با آن آشنایی داشته باشید نتیجه کار جالب خواهد بود. لازم به ذکر است نسخه نهایی iOS 13 در شهریور ماه عرضه خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.