اپل با کاردیوگرام اپل واچ، هیجان انگیزترین قسمت کنفرانس WWDC 2019 را مشخص می‌کند

کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل، WWDC 2019، امسال در سیزدهم خرداد ماه ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود. ما می‌دانیم که اپل در ابتدای این رویداد سخنرانی اصلی را برگزار می‌کند و در آن از جدیدترین دستاوردهای نرم افزاری خود رونمایی می‌کند. اپل می‌خواهد با استفاده از کاردیوگرام بداند که هیجان انگیزترین قسمت این رویداد برای مشاهده کنندگان کدام است.

برنامه کاردیوگرام اپل واچ ضربان قلب افرادی که رویداد را مشاهده می‌کنند، ثبت می‌نماید و کوپرتینویی‌ها از این طریق هیجان انگیزترین قسمت را متوجه می‌شوند.

کاردیوگرام از زمان شروع رویداد ضربان قلب کاربران را اندازه گیری می‌کند و دقیقه به دقیقه اطلاعات را جمع آوری می‌کند. در پایان کنفرانس یک نمودار از ضربان قلب کاربران تهیه می‌شود و نتیجه کلی آن مشخص کننده هیجان انگیزترین قسمت کنفرانس خواهد بود.

اگر همه چیز طبق ایده اپل پیش برود، احتمالا در کنفرانس‌های بعدی هم شاهد چنین برنامه‌ای باشیم. البته قطعا کنفرانس شهریور ماه که نسل بعدی آیفون معرفی می‌شود، هیجان انگیزتر خواهد بود و شاید هم این کار صرفا یک حرکت تبلیغاتی باشد و اپل در کنفرانس‌های بعدی از آن استفاده نکند. شما نیز می‌توانید با نصب برنامه در ایده اپل شریک باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.