اولین ویدیو جعبه گشایی آیفون ۱۳ پرو مکس منتشر شد!

هفته گذشته اپل از سری آیفون ۱۳ رونمایی کرد. پیش خرید سری آیفون ۱۳ آغاز شده و در حالی که هنوز منتظر تحویل اولین مرسوله‌های حاوی سری آیفون ۱۳ هستیم، یک ویدیو از جعبه گشایی آیفون ۱۳ پرو مکس منتشر شده است. در این ویدیو به خوبی بسته بندی جدید و رنگ طلایی آیفون ۱۳ پرو مکس دیده می‌شود.

به زودی تمامی آیفون‌های سری ۱۳ پیش فروش شده به دست مشتریان می‌رسد و ما شاهد جعبه گشایی‌های متعدد و بررسی‌های مختلف خواهیم بود. جالب اینجاست که هنوز خبر چندانی از رسیدن سری آیفون ۱۳ به دست مشتریان در آمریکا نیست ولی در وب سایت‌های ایرانی به وفور می‌توانید این محصولات را خریداری کنید!؛ که البته قطعا یا کلاهبرداری هستند یا در حال حاضر محصول را موجود ندارند و در آینده آن را به شما تحویل می‌دهند.

همچنین بخوانید:

همانطور که در ویدیو نیز مشخص است، اپل جعبه آیفون ۱۳ پرو مکس را بازطراحی کرد است. از روی این جعبه پوشش پلاستیکی حذف شده و یک برچسب کاغذی وظیفه حفاظت از مهر و موم جعبه را بر عهده دارد. به گفته اپل، این تغییر از تولید ۶۰۰ میلیون تن پلاستیک جلوگیری می‌کند و این کمپانی قصد دارد تا سال ۲۰۲۵، پلاستیک را به طور کلی از بسته بندی‌های خود حذف نماید.

بعد از باز شدن جعبه، آیفون ۱۳ پرو مکس که با یک روکش کاغذی پوشانده شده را مشاهده می‌کنید. مانند گذشته یک کابل لایتنینگ، برچسب‌های اپل، کاغذهای راهنما و یک سوزن سیم کارت در جعبه حضور دارند.

جالب اینجاست که در این ویدیو جعبه گشایی، آیفون ۱۳ پرو مکس روشن نمی‌شود و احتمال دارد گوشی متعلق به یکی از خرده فروشی‌های مربوط به اپل باشد. شاید به خاطر اینکه اپل متوجه نشود این آیفون ۱۳ پرو مکس از کجاست و شاید هم به قصد بسته بندی مجدد و فروش، این دستگاه روشن نشده است.

از طريق یوتیوب
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.