آخرین اطلاعات: عکاسی نجومی آیفون ۱۳، باتری بزرگتر اپل واچ سری ۷ و …

PineLeaks که در توییتر به خاطر انتشار اطلاعات مربوط به فناوری شناخته شده، به آخرین اطلاعات مربوط به سری آیفون ۱۳ پرداخته است. اپل در ۲۳ شهریور ماه ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، در رویدادی آنلاین از نسل بعدی آیفون رونمایی می‌کند. طبق اطلاعات منتشر شده از سوی این شخص، سری آیفون ۱۳ ویژگی عکاسی نجومی را به همراه دارد که کاربران را قادر می‌سازد از آسمان شب و ستارگاه و ماه، تصاویر واضحی را ثبت کنند.

به گفته پاین، با سری آیفون ۱۳، حالت شب حضور ستاره‌ها و ماه را در صحنه تشخیص می‌دهد و پردازش و تنظیمات تصویر بر این اساس انجام می‌شود، این دقیقا همان عکاسی نجومی است. از تغییرات دیگر می‌توان به حالت پرتره جدید «سینمایی» اشاره کرد که از تثبیت کننده الکترونیکی (EIS) بهره می‌برد. با فیلمبرداری «سینمایی»، سوژه‌ها به نظر می‌رسد در مرکز کادر هستند، بدون آنکه صحنه غیر طبیعی شود و لرزشگیر اپتیکال (OIS) هم فیلم را با لرزشگر کمتری ثبت می‌کند.

PineLeaks در مورد ایرپاد ۳ نیز گفته که قاب شارژ آن دارای یک باتری بزرگتر است که ظرفیتی تقریبا ۲۰ درصد بیشتر نسبت به قاب ایرپاد ۲ دارد. شارژ بی‌سیم نیز یکی از ویژگی‌های استاندارد ایربادهای جدید اپل خواهد بود. به طور کلی صدا با نسل دوم یکسان است و برای بیس و صداهای پایین، کمی پیشرفت رخ داده است. باتری ایرپاد ۳ هم اندازه ایرپاد پرو فعلی خواهد بود.

با وجود تاخیر در عرضه، همچنان انتظار می‌رود اپل واچ سری ۷ در کنار سری آیفون ۱۳ و ایرپاد ۳ رونمایی گردد. پاین گفته که محبوب‌ترین ساعت هوشمند دنیا، یک پیشرفت قابل توجه در ظرفیت باتری خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.